• Saija Valtanen

    Yrittäjä

    Saija Valtanen
    saija.valtanen@easyfit.fi
  • Karoliina Luotonen

    Keskusvastaava

    Karoliina Luotonen
    karoliina.luotonen@easyfit.fi
  • Pekka Lahti

    Yrittäjä

    PT vastaava

    Pekka Lahti
    pekka.lahti@easyfit.fi
  • Pipsa Lahti

    Yrittäjä

    Pipsa Lahti
    pipsa.lahti@easyfit.fi
  • Jenniina Lamminpohja

    Personal Trainer

    Jenniina Lamminpohja
    tampere@easyfit.fi
  • Johanna Meronen

    Keskusvastaava

    Johanna Meronen
  • Johanna Huiko-Lahtinen

    Keskusvastaava

    Johanna Huiko-Lahtinen
    johanna.huiko-lahtinen@easyfit.fi
uutiset
EasyFit Tampere- keskustan koronatoimet

Pidäthän huolta itsestäsi ja toisista Me välitämme sinusta ja hyvinvoinnistasi: treenaaminen on tärkeää myös...

Valmennus PTn kanssa

Haluatko viedä harjoittelusi uudelle tasolle? EasyFit personal trainereiden kanssa saavutat tuloksia tehokkaasti!