• katja

    Personal Trainer

    Katja Kalliokoski
    katja.kalliokoski@easyfit.fi
  • Jani

    Personal Trainer

    Jani Kuru
    jani.kuru@easyfit.fi
  • jouni

    Personal Trainer

    Jouni Bergdahl
    jouni.bergdahl@easyfit.fi
  • daniela

    Personal Trainer

    Daniela Kirsi
    daniela.kirsi@easyfit.fi
  • jukka

    Keskusvastaava

    Jukka Areva
    jukka.areva@easyfit.fi
  • Personal Trainer

    Esa Tirkkonen
    esa.tirkkonen@easyfit.fi
uutiset
JALKAKYYKKY KLINIKKA

Jalkakyykkyklinikka - tekniikat eri kyykkyihin keskiviikkona 25.8.2021 klo 18-19 Jalkakyykkyklinikka on tarkoitettu...

Valmennus PTn kanssa

Haluatko viedä harjoittelusi uudelle tasolle? EasyFit personal trainereiden kanssa saavutat tuloksia tehokkaasti!